Введите текст Результат Программа предназначена для перевода и создания образности слов. В Основе перевода используется Древне-Славянская Буквица, пра корни слов и символьный смысл буквы. Перевод не всегда точный по причине отсутствия в алфавите некоторых букв (в Буквице их 49). Основное правило перевода предполагает сосредоточение на образе, коими являются буквы и слоги, также перед написанием желательно восстановить истинное звучание слова.

Программа для перевода и создания образности слов

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Обираю планшет

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Обираю планшет для себе, щоб можна  було на ньому дивитися кіно та серіали, а також слухати музику та грати в ігри.
Який порадите узяти - модель иа фірму вкажіть, будь ласка.
Може хто в цьому питанні розбирається, буду вдячна за допомогу.

0

2

Дивіться, тут вам треба зважено та акуратно підійти до питання. По-перше, покупайте тільки в великих відомих магазинах техніки, по-друге, вимагайте обов'язково гарантію. В-третіх, раджу вам подивитися планшти Самсунг - вони найкращі.

0

3

Дякую за відгук, дійсно по суті. Я фірму Самсунг поважаю, в мене багато техніки від цього виробника. Отже й планшет подивлюся саме цього виробника. А в якому магазині вони є?

0

4

Зараз з'явився новий формат відео в інтернеті, який не всі старі моделі планшетів підтримують, отже варто на це також звернути увагу. У будь-якому разі, планшети Apple iPad 2019 https://stylus.ua/uk/ipad-390/god-vypuska:2019/ - це найсучасніші гаджети, які треба купувати зараз. В них як раз все продумано до дрібниці - від ергономічних властивостей до розумніх програм, які допомагають не тільки проводити яскраво свій досуг, але й використовувати гаджет у побуті та роботі. До речі, в Стілусі до покупки планшету дають подарунок  - респіратор Рута-202.

https://stylus.ua/thumbs/138x138/53/04/1045016.png

0